• slide

Charakteristika školky

Naše škola je situována do velké vily obklopené zahradou na okraji města Teplice. Její hostorie sahá do roku 1949 a je nejstarší mateřskou školou v našem městě. V roce 1995 jsme pro naši školu zvolili název, který charakterizuje její lokalitu, Na Kopečku.

Kapacita školy je 62 dětí, které jsou rozděleny do 3 heterogenních tříd. Netradiční způsob uspořádání interieru školy přpomíná přirozené domácí prostředí v rodině. Jednotlivé třídy jsou umístěny v samostatných podlažích, ale děti ze všech tříd mají společné prostory, které jim umožňují společné aktivity. Těmi jsou například společná šatna a jídelna v přízemí, tělocvična v 1. patře a lehárna ve 2. patře.

Interier školy a krásná zahrada jsou naší velkou předností a nabízejí nám bohaté možnosti při organizování činností s dětmi. Toto jsme se snažili využít i při vytváření našeho školního programu.

Dráčcci - MŠ Na kopečkuMotýlci - MŠ Na KopečkuBroučci - MŠ Na Kopečku